Biedronki

Nasza sala

Opiekują się nami  i uczą nas  Panie:

Agnieszka Krzyzińska i Ewelina Pracz oraz pedagog wspierający Teresa Franczuk

                                                                  pomocą nauczycielki  jest pani Hanna Ambroziak

 

Galeria Biedronek

Archiwum

Zajęcia teatralne

Dnia 25.02.2022 roku grupę Biedronki odwiedził znany aktor, muzyk, wodzirej pan Mariusz. Przeprowadził on z dziećmi zajęcia z zakresu zabaw teatralnych w związku z podsumowaniem realizowanego tygodniowego projektu „Baśnie i Bajki”. Proponowane zabawy przez doświadczonego aktora przyniosły dzieciom dużo radości.

(więcej…)

Dzień Babci i Dziadka

Dnia 25.01.2022 w grupie Biedronek odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka. Dzieci zaprezentowały przed kamerą wierszyki oraz piosenki specjalnie przygotowane dla naszych gości. Całość uroczystości dopełniły życzenia oraz przepiękne upominki.

(więcej…)

Bal karnawałowy

Dnia 10.01.2022 r., w grupie Biedronek odbył się Bal Karnawałowy. W tym dniu dzieci przebrane w swoje wymarzone postaci bawiły się pod okiem swoich pań, do dziecięcych utworów muzycznych. Ponadto brały udział w licznych konkursach z nagrodami. W trakcie przerw mogły zajadać się pysznymi zdrowymi przekąskami przygotowanymi przez rodziców.

(więcej…)

Warsztaty kulinarne

Dnia 23.11.2021 roku grupa Biedronki brała udział w zajęciach realizowanych w opraciu o program własny naszego przedszkola „Kulinarny zakątek”. W ramach zajęć dzieci miały możliwość wypiekania jesiennych ciasteczek. Wszystkie dzieci były zachwycone zajęciami oraz chętnie podejmowały aktywności proponowane przez animatorów.

(więcej…)