Dnia 25.02.2022 roku grupę Biedronki odwiedził znany aktor, muzyk, wodzirej pan Mariusz. Przeprowadził on z dziećmi zajęcia z zakresu zabaw teatralnych w związku z podsumowaniem realizowanego tygodniowego projektu „Baśnie i Bajki”. Proponowane zabawy przez doświadczonego aktora przyniosły dzieciom dużo radości.

(więcej…)

Dnia 25.01.2022 w grupie Biedronek odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka. Dzieci zaprezentowały przed kamerą wierszyki oraz piosenki specjalnie przygotowane dla naszych gości. Całość uroczystości dopełniły życzenia oraz przepiękne upominki.

(więcej…)

Dnia 10.01.2022 r., w grupie Biedronek odbył się Bal Karnawałowy. W tym dniu dzieci przebrane w swoje wymarzone postaci bawiły się pod okiem swoich pań, do dziecięcych utworów muzycznych. Ponadto brały udział w licznych konkursach z nagrodami. W trakcie przerw mogły zajadać się pysznymi zdrowymi przekąskami przygotowanymi przez rodziców.

(więcej…)

Dnia 23.11.2021 roku grupa Biedronki brała udział w zajęciach realizowanych w opraciu o program własny naszego przedszkola „Kulinarny zakątek”. W ramach zajęć dzieci miały możliwość wypiekania jesiennych ciasteczek. Wszystkie dzieci były zachwycone zajęciami oraz chętnie podejmowały aktywności proponowane przez animatorów.

(więcej…)

W ramach realizacji programu własnego przedszkola ”Podróże małe i duże” został zorganizowany Tydzień włoski.

(więcej…)

     5 listopada 2019r. dzieci z grupy Biedronki wraz z rodzicami brały udział w zajęciach otwartych

(więcej…)

    W ramach akcji  „Poznajemy zawody naszych rodziców” 28 października 2019r.  zostaliśmy zaproszeni przez mamę Oliwii do Hebe apteki.

(więcej…)

   15 października 2019r. dzieci zostały zaproszone do sióstr zakonnych Benedyktynek. 

(więcej…)

Dnia 23 listopada grupa Biedronki czynnie uczestniczyła w zajęciach z dogoterapii. (więcej…)

Dnia 19 listopada grupa Biedronki rozpoczęła realizację zajęć „Pies” metodą projektu. (więcej…)

Grupa Biedronki podczas zajęć doskonali swoje umiejętności multimedialne  i regularnie wykorzystuje do tego tablicę interaktywną (więcej…)

Z okazji Dnia Chłopaka rodzice zorganizowali nam wyjście do Sali zabaw Maluch. (więcej…)

W październiku podczas realizacji zajęć prowadzonych metodą projektu – JESIENNE DARY SADU (więcej…)

Realizując temat kompleksowy  – Zawody wokół  nas – KUCHARKA (więcej…)

5 czerwca 2018 roku grupa Biedronki wzięła udział w uroczystych obchodach Dnia Dziecka na terenie ogrodu Miejskiego Przedszkola nr 27 z Oddziałami Integracyjnymi w Siedlcach. (więcej…)

22 maja 2018 roku rodzice wraz z dziećmi wzięli udział w zajęciach otwartych organizowanych przez panie z grupy.. (więcej…)

Dnia 21 maja 2018 grupa Biedronki odwiedziła Miejską Publiczną Bibliotekę Filia Nr 2 w Siedlcach. (więcej…)

9 kwietnia 2018 roku dzieci z grupy Biedronki wspólnie z Paniami poszukiwały „Wiosny w najbliższej okolicy”. (więcej…)

Dnia 22.03.2018 r. grupa Biedronki w ramach realizacji metody projektu „Fryzjer” (więcej…)

Dnia 8.02.2018 w Sali grupy Biedronki odbył się Bal Karnawałowy. (więcej…)

W dniu 22.11.2017 odbyło się uroczyste pasowanie „pasowanie na przedszkolaka” (więcej…)

Dnia 6.04.2017 roku w grupie Biedronki odbyły się zajęcia otwarte zapoznające dzieci z nową metodą teatralna jaka jest Teatr Kamishibai. (więcej…)

Dnia 5 mają 2017 roku grupa Biedronki wzięła udział w 27 Festiwalu Piosenki o Zdrowiu. (więcej…)

W tym roku na Miejskim Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży (więcej…)

Dnia 16 maja dzieci z naszego przedszkola Elfy, Puchatki, Muminki, Biedronki i Smerfy wybrały się na wycieczkę do Magicznych Ogrodów, parku tematycznego stworzonego w oparciu o baśniową historię. (więcej…)

Dnia 7.04.2017 roku grupa Biedronki uczestniczyła w treningu piłkarskim organizowanym przez trenera Pogoni Siedlce pana Rafała Pisarzaka. (więcej…)

Dnia 5.04.2017 grupa Biedronki w ramach realizacji programu „Zdrowo jem, więcej wiem” oraz tematyki  tygodnia „Wiosenny ogródek”, sadziły zioła, które pięknie zdobiły nasz „Ziołowy kącik”.
(więcej…)