Nasza sala

Opiekują się nami  i uczą nas  Panie: Beata Sitkowska i Ania Chmielińska
oraz pedagog wspierający Izabela Bareja.
Pomocami nauczyciela w naszej grupie są Pani Kasia Osipowicz i Pani Danusia Turemko

A teraz zobacz co robimy:

Archiwum

Dnia 24 października dzieci z grupy Elfy wybrały się na warsztaty „Artystyczne wariacje, czyli sztuka tworzenia” do CKiS w Siedlcach. Przedstawiciele grupy zaprezentowali przedstawienie „Kim będę, gdy dorosnę?” Warsztaty zorganizował Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej w Siedlcach.

(więcej…)

W ramach realizacji programu własnego przedszkola na bieżący rok „Twórczy przedszkolak” dzieci z grupy Elfy malowały szyszki, które wkrótce udekorują hol główny naszego przedszkola. Cieszymy się, że mamy w grupie małe, pomocne i pracowite rączki, które wspólnie z nami dbają o piękny wystrój naszego przedszkola.

(więcej…)

Miło nam jest poinformować, że nasza Alicja z grupy Elfy zajęła 1 miejsce w konkursie plastycznym „Zaczarowany świat bajek – podróżą do krainy wartości zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 22 w Siedlcach w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Serdeczne gratulacje.

(więcej…)

W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z autorką panią Eweliną Protasewicz, która przybliżyła dzieciom swoją pracę. Pani Ewelina przedstawiła przedszkolakom wybrane książki. Dzieci bawiły się i wspólnie przeżywały historie książkowych bohaterów. Serdeczne podziękowania dla autorki za miłe i ciekawe spotkanie

(więcej…)

Dnia 18 października dzieci z grupy Elfy wybrały się na wycieczkę do stolicy. Odwiedziły teatr muzyczny Roma oraz Centrum Nauki Kopernik.

(więcej…)

20 września to ważne święto w życiu każdego przedszkolaka.

(więcej…)

Dnia 20października 2022r. Puchatki i Elfy wzięły udział w spotkaniu z Panią Policjantką i Panem Policjantem z  Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach.

(więcej…)