W marcu w naszym przedszkolu odbył się konkurs plastyczny „Bajkoludek”.

Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie kukiełki, pacynki lub marionetki ze znanej bajki literackiej. Udział w konkursie wzięły dzieci wraz z rodzicami. Napłynęło 47 prac, które zaprezentowane zostały w holu głównym naszego przedszkola. (więcej…)

29 marca 2017 roku odbył się V Miejski Przegląd Teatrów Przedszkolnych pod hasłem „Dziecięca Wiosna Teatralna” o tematyce „Kochamy lasy i burze, zwierzęta małe i duże”

Przegląd zorganizowało Miejskie Przedszkole Nr 27 z Oddziałami Integracyjnymi w Siedlcach we współpracy z CKiS im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce. Patronatu honorowego udzielili Prezydent Miasta Siedlce Wojciech Kudelski, Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny oraz Nadleśnictwo Siedlce. (więcej…)

W dniach 27-30 marca 2017 obchodzimy w naszym przedszkolu Międzynarodowe Dni Teatru

Przez cały tydzień organizujemy zabawy teatralne dla dzieci. Dzieci mogły również obejrzeć spektakl teatralny pt ”Wiosenne porządki w lesie” przygotowany przez swoich kolegów z grupy Czarodzieje pod kierunkiem Pani Ewy Weprzęć. (więcej…)

Bal Karnawałowy grupy starsze. Poniej zdjecia z balu
(więcej…)

W grudniu odbyły się dwie akcje:

*zbieranie ubranek i zabawek dla dzieci z Papui Nowej Gwinei

oraz kiermasz ozdób świątecznych wykonanych przez Nauczycielki z naszego przedszkola

6 grudnia w nasze przedszkole odwiedził niezwykły gość Mikołaj .Z okazji Mikołajek nauczycielki naszego przedszkola , jak co roku przygotowały przedstawienie teatralne pt” Kruszynka” o przygodach słonicy Kruszynki , która nie wiadomo skąd przywędrowała do lasu. (więcej…)

Dnia 18 listopada obchodziliśmy w przedszkolu Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka. Tego dnia w każdej grupie odbyły się zajęcia, których celem było zaznajomienie dzieci z ich prawami.

Potem spotkaliśmy się wszyscy w holu naszego przedszkola. Barwne dzieci – każda grupa w innym kolorze, trzymające transparenty z prawami dzieci, wspólnie odśpiewały piosenkę „Wszystkie dzieci nasze są”. To były wzruszające i piękne chwile. (więcej…)