Spotkanie dzieciaków z Mikołajem

Jak co roku w nasze przedszkole odwiedził Mikołaj.

(więcej…)

Warsztaty kulinarne na Stanicy

W ramach realizacji programu własnego przedszkola ”Podróże małe i duże” w trzecim tygodniu listopada przedszkolaki poznawały Włochy.

(więcej…)

29 Miejska Spartakiada Sportowo – Rekreacyjna Przedszkoli

W dniu 26 listopada grupa dzieci 6 – letnich pod kierunkiem opiekunów wzięła udział w eliminacjach 29 Miejskiej Spartakiady Sportowo – Rekreacyjnej Przedszkoli o Puchar Prezydenta Miasta, która odbyła się na siedleckiej sali OSIR.

(więcej…)

„Mikołajki w naszym przedszkolu”

6 grudnia nasze przedszkolaki z okazji Mikołajek obejrzały bajkę przygotowaną przez teatr nauczycieli „Bajka” pod tytułem „W poszukiwaniu Mikołaja”.

(więcej…)

Wyniki konkursu plastycznego„Zabytki Siedlec”.

Dnia 19 listopada jury w składzie:  Anna Malacka- dyrektor przedszkola, Elżbieta Karpińska-wicedyrektor, Agnieszka Szcześniak-  nauczyciel przedszkola, Izabela Bareja- przewodnicząca rady rodziców obejrzało 60 prac dzieci z 10 miejskich przedszkoli , które wpłynęły na konkurs plastyczny zorganizowany przez Miejskie Przedszkole  Nr 27 z Oddziałami Integracyjnymi. Po burzliwych naradach jury przyznało:

(więcej…)

Prawa Dziecka

W ramach akcji organizowanej przez UNICEF

(więcej…)

Akcja „Szkoła do hymnu”, Śpiewały też przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola z z Oddziałami Integracyjnymi nr 27 w Siedlcach.


Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 27 w Siedlcach włączyło się do akcji odśpiewania czterech zwrotek hymnu narodowego w ostatnim dniu roboczym przed Świętem Niepodległości – w piątek 8 listopada o symbolicznej godz. 11:11.

(więcej…)

Teatrzyk „Jak Pstryk i Bzik zostali oświeceni”

Dnia 30 października dzieci z grup 4,5 i 6-letnich obejrzały spektakl zorganizowany przez fundację PGE „Jak Pstryk i Bzik zostali oświeceni”

(więcej…)

Zwierzoluby

Składamy serdeczne podziękowania rodzicom i dzieciom za ogromną ilość zebranej żywności oraz cieplutkich koców dla piesków z schroniska.

(więcej…)