Nowe kwiatki i rabatki!!!

Składamy serdeczne podziękowania

(więcej…)

Kiermasz dla Ukrainy

W dniach 1-15.04.2022 r. w naszym przedszkolu odbył się kiermasz palm i ozdób wielkanocnych.

(więcej…)

Sukces Patrycji w Konkursie ,, Wielkanocne tradycje ‘’

5 kwietnia o godz. 15:00 w sali Podlasie odbył się  uroczysty finał wręczenie nagród i otwarcie wystawy pokonkursowej pt.,, Wielkanocne tradycje”.

(więcej…)

„Przez żołądek do serduszka Nataszy”

Składamy serdeczne podziękowania dla Rodziców, którzy przyłączyli się do akcji i upiekli ciasto na kiermasz dla chorej dziewczynki. Dziękujemy.

Pani Małgorzacie Jaszczuk (gr. Elfy)

Pani Emilii Paczuskiej (gr. Elfy)

Pani Annie Pastor (gr. Elfy)

Pani Annie Borkowskiej (gr. Puchatki)

Pani Celinie Ławeckiej (gr. Smerfy)

„Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z  nimi dzielisz”

Dziękujemy!!!

Przedszkolny konkurs „Zdrowa potrawa”

W naszym przedszkolu odbył się konkurs plastyczno – techniczny „Zdrowa potrawa”, którego celem było promowanie zdrowego stylu życia i poszerzanie wiedzy dzieci na temat zdrowego odżywiania. Chętne dzieci wspólnie z Rodzicami wykonały piękne prace, w które włożyły mnóstwo pracy. Nasze jury nagrodziło wszystkich uczestników konkursu. Dziękujemy za zaangażowanie!

(więcej…)

Spotkanie dzieciaków z Mikołajem

Jak co roku w nasze przedszkole odwiedził Mikołaj.

(więcej…)

Warsztaty kulinarne na Stanicy

W ramach realizacji programu własnego przedszkola ”Podróże małe i duże” w trzecim tygodniu listopada przedszkolaki poznawały Włochy.

(więcej…)

29 Miejska Spartakiada Sportowo – Rekreacyjna Przedszkoli

W dniu 26 listopada grupa dzieci 6 – letnich pod kierunkiem opiekunów wzięła udział w eliminacjach 29 Miejskiej Spartakiady Sportowo – Rekreacyjnej Przedszkoli o Puchar Prezydenta Miasta, która odbyła się na siedleckiej sali OSIR.

(więcej…)

„Mikołajki w naszym przedszkolu”

6 grudnia nasze przedszkolaki z okazji Mikołajek obejrzały bajkę przygotowaną przez teatr nauczycieli „Bajka” pod tytułem „W poszukiwaniu Mikołaja”.

(więcej…)

Wyniki konkursu plastycznego„Zabytki Siedlec”.

Dnia 19 listopada jury w składzie:  Anna Malacka- dyrektor przedszkola, Elżbieta Karpińska-wicedyrektor, Agnieszka Szcześniak-  nauczyciel przedszkola, Izabela Bareja- przewodnicząca rady rodziców obejrzało 60 prac dzieci z 10 miejskich przedszkoli , które wpłynęły na konkurs plastyczny zorganizowany przez Miejskie Przedszkole  Nr 27 z Oddziałami Integracyjnymi. Po burzliwych naradach jury przyznało:

(więcej…)

Prawa Dziecka

W ramach akcji organizowanej przez UNICEF

(więcej…)

Akcja „Szkoła do hymnu”, Śpiewały też przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola z z Oddziałami Integracyjnymi nr 27 w Siedlcach.


Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 27 w Siedlcach włączyło się do akcji odśpiewania czterech zwrotek hymnu narodowego w ostatnim dniu roboczym przed Świętem Niepodległości – w piątek 8 listopada o symbolicznej godz. 11:11.

(więcej…)

Teatrzyk „Jak Pstryk i Bzik zostali oświeceni”

Dnia 30 października dzieci z grup 4,5 i 6-letnich obejrzały spektakl zorganizowany przez fundację PGE „Jak Pstryk i Bzik zostali oświeceni”

(więcej…)

Zwierzoluby

Składamy serdeczne podziękowania rodzicom i dzieciom za ogromną ilość zebranej żywności oraz cieplutkich koców dla piesków z schroniska.

(więcej…)