22 listopada grupa Krasnoludków uczestniczyła w koncercie „Polska Moja Ojczyzna”, który zorganizowany był przez Szkołę Muzyczną w Siedlcach.

(więcej…)

W ramach tygodnia włoskiego w naszym przedszkolu Krasnale wybrały się na pobliską Stanicę na warsztaty robienia pizzy!

(więcej…)

W piątek 8 listopada grupa Krasnoludków przystąpiła do akcji ogólnopolskiej „Cała Polska do hymnu”. Mali patrioci wspólnie z innymi grupami o godzinie 11.11 odśpiewali hymn Polski.

(więcej…)

Tematem zajęć otwartych przygotowanych dla rodziców były „Podróże po Polsce”. Zajęcia otwarte były świetną okazją do zaprezentowania umiejętności dzieci oraz wspólnej zabawy!

(więcej…)

Krasnale uwielbiają gotować i eksperymentować. W ramach Projektu Dynia postanowiliśmy wspólnie piec babeczki z dyni.

(więcej…)

W październiku w grupie Krasnoludki odbył się Dzień Dyni. Był on podsumowaniem projektu edukacyjnego, który dzieci prowadziły przez cały tydzień.

(więcej…)

 Dnia 09.05.2019r. w naszym przedszkolu odbyła się akcja ,, Sprzątanie Świata”, by od najmłodszych lat uczyć dzieci zasad dbania o środowisko.

(więcej…)

\Nasze maluszki wzięły udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym ,, Kubusiowi Przyjaciele Natury”.

(więcej…)

,, Dzień Flagi Narodowej”

„Czerwień to miłość, biel serce czyste,

piękne są nasze barwy ojczyste”.

(więcej…)

1. Wycieczka do tężni solankowej

      W kwietniu dzieci z grupy Krasnoludki wybrały się na wycieczkę do tężni solankowej mieszczącej się w Parku Wodnym w Siedlcach. Jest to miejsce, w którym dzieci miło spędziły czas, bawiąc się i integrując, a przy tym jednocześnie korzystać z walorów zdrowotnych tego miejsca.

(więcej…)

15 marca Krasnoludki uczestniczyły w wycieczce do kina. Dla większości dzieci była to pierwsza wizyta w kinie oraz pierwsza wycieczka dużym autokarem.

(więcej…)

W ostatnim czasie jednymi z ulubionych zajęć Krasnali są eksperymenty! Dzieci uwielbiają odkrywać!

(więcej…)

18 lutego sala Krasnoludków zamieniła się w karnawałową bajkę! Dzieci miały okazję przebrać się za swoje ulubione postacie z bajek i kreskówek.

(więcej…)

28 stycznia w grupie Krasnoludki odbyła się niezwykle ważna uroczystość „Dzień Babci i Dziadka”. Dzieci z dumą wystąpiły przed szeroko zgromadzoną publicznością.

(więcej…)

W styczniu w grupie Krasnoludki odbyła się bardzo ważna uroczystość- Jasełka. Dzieci przygotowały piękne przedstawienie dla swoich rodziców.

(więcej…)

PODSUMOWANIE AKCJI ,, GÓRA GROSZA”

Jak co roku wszystkie grupy z naszego przedszkola włączyły się w akcję ,, Góra Grosza” Dzięki szlachetności naszych małych przedszkolaków udało się nam uzbierać  prawie 18 kg groszy. (więcej…)

18 stycznia Krasnoludki zostały zaproszone przez Zespół Szkół Muzycznych w Siedlcach na koncert świąteczny.

(więcej…)

Tuż przed świętami Krasnoludki miały okazje samodzielnie wykonać pyszne pierniczki. Każde dziecko miało w tym swój mały udział. Jedne dzieci dzielnie wsypywały składniki, drugie mieszały, a każde z nich mogło wykroić foremką swój ulubiony kształt. (więcej…)

Konkurs„Piękna Nasza Polska Cała” został rozstrzygnięty.  Jesteśmy bardzo dumni, gdyż Alicja Kosieradzka z grupy Krasnoludki zajęła II miejsce! To ogromne wyróżnienie i niesamowity sukces ! (więcej…)

Z okazji Dnia Pluszowego Misia w grupie Krasnoludki dzieci mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia ze swoimi ulubionymi pluszakami! (więcej…)

W pewien mroźny poranek przedszkolaki z grupy Krasnoludki wyruszyły na specjalną misję. (więcej…)

W środowe popołudnie dzieci z grupy Krasnoludki wspólnie ze swoimi paniami ubierały choinkę. Każde dziecko mogło wybrać sobie ozdobę świąteczną i zawiesić ją na gałązkach. (więcej…)

6 grudnia sala Krasnoludków rozbrzmiewała świątecznymi piosenkami i dzwonkami Mikołaja! (więcej…)

16 listopada w grupie Krasnoludki obyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Dzieci po raz pierwszy miały okazję wystąpić przed swoimi rodzicami w roli przedszkolaków. Oprócz wspaniałych recytacji i pięknych piosenek na Krasnoludki czekał także pyszny tort! (więcej…)

Przez prawie cały październik trwała w naszym przedszkolu zbiórka karmy dla zwierząt ze Stowarzyszenia ,, Zwierzoluby” z Siedlec. (więcej…)

W przedostatnim tygodniu października w grupie Krasnoludki rozpoczęły się zajęcia metodą projektu. Celem projektu było zapoznanie dzieci z podstawowymi zasadami  opieki nad zwierzętami, zasadami wychowania psów oraz właściwego zachowania się wobec nich. (więcej…)

Dnia 20.09.2018 w grupie,, Krasnoludków” odbyły się  obchody Dnia Przedszkolaka. Było to pierwsze święto ,, maluszków” w naszym przedszkolu. W naszej grupie  tradycyjnie i obowiązkowo powitał przedszkolaków Krasnal ,, Jaś”. (więcej…)

Dn. 7 czerwca 2018 r. Krasnoludki zaprosiły rodziców na ostatnie już zajęcia otwarte. (więcej…)

Zabawne występy, wspólne rodzinne zabawy oraz piknik na świeżym powietrzu – (więcej…)

Instytut Matematyki i Fizyki Uniwersytetu Przyrodniczo – Humanistycznego w Siedlcach już po raz trzeci zaprosił dzieci 5-6 letnie do udziału w konkursie matematycznym. (więcej…)

Dn. 27 marca 2018 r. sześciolatki uczestniczyły w warsztatach wielkanocnych. (więcej…)

Dnia 20 kwietnia dzieci uczęszczały w Akcji Sprzątanie Świata , robiąc porządki na przedszkolnym placu zabaw. (więcej…)

W dniach 9-13 kwietnia w grupie zrealizowano projekt badawczy chleb. (więcej…)

Na przełomie stycznia i lutego sześciolatki z grupy „Krasnoludki” realizowały projekt badawczy KOSMOS. (więcej…)

Dn. 12 stycznia Krasnoludki gościły wyjątkowych gości- ukochane babcie i drogich dziadków. (więcej…)

W styczniu grupa „Krasnoludki” realizowała projekt badawczy „Zegar”. (więcej…)

15 grudnia 2017 r.  Panie i dzieci z grupy „Krasnoludki” zaprosiły rodziców do przedszkola na Jasełka i wspólne kolędowanie. „Za kolędę dziękujemy, zdrowia szczęścia winszujemy na ten Nowy Rok”

 

Dzieci z grupy ,,Krasnoludki’’ dnia 24.10.2017r. pojechały na wycieczkę do Nadleśnictwa  Siedlce. (więcej…)

 

Zajęcia z udziałem rodziców oparte o Metodę Czytania wg. I.Majchrzak pt. „Jesienne zabawy literek” (więcej…)

DNIA 27 WRZEŚNIA GRUPA 6- LATKÓW- KRASNOLUDKI- PODCZAS ZAJĘĆ PRZYGOTOWAŁA SAMODZIELNIE SAŁATKĘ JARZYNOWĄ , (więcej…)

Sześciolatki z grupy Krasnoludki w dniu 5 października 2017 r. były na wycieczce w Przychodni POZ Nr 3 oraz w Przychodni Stomatologicznej przy ul. Mazurskiej. (więcej…)

Zosia i Szymek od września będą uczęszczać do szkolnej zerówki. (więcej…)

Ala Ławecka z grupy Krasnoludki zaprezentowała nasze przedszkole w Konkursie „Piosenki Moich Rodziców”. Dn. 15 maja 2017 r. z Sali Białej MOK z wielką werwą i energią zaśpiewała piosenkę „Konik na biegunach” z repertuaru Urszuli.

 

Dzieci z grupy Krasnoludki wzięły udział w Przeglądzie Twórczości Scenicznej Osób Niepełnosprawnych „Być dobrym jak chleb”. (więcej…)

Dn. 6 czerwca 2017 r. w hali sportowej przy ul. Prusa odbyły się Wielkie Igrzyska Ekologiczne dzieci i młodzieży organizowane przez ZUO. (więcej…)

Dn. 8 maja 2017 r. dzieci z grupy Krasnoludki pojechały na wycieczkę do Straży Pożarnej. (więcej…)

Dn. 26 kwietnia 2017 r. w grupie Krasnoludki odbyły się zajęcia otwarte

(więcej…)

Dn.25.04.2017 r. w grupie Krasnoludki odbyły się warsztaty ekologiczne

(więcej…)

Dnia  23 marca 2017 roku grupa 5-latków Krasnoludki była na wycieczce w Muzeum Regionalnym w Siedlcach.

(więcej…)