Krasnoludki

Nasza sala

Opiekują się nami  i uczą nas  Panie :
  Emilia Myrcha i Aleksandra Żółkowska-Zgorzałek oraz pedagog wspierający Beata Goluch -Ambroziak.
Oto aby w naszej sali zawsze panował ład i porządek dba  Pani  Kinga Zubek  i Hanna Niedziółka.

Galeria Krasnoludków

AKCJA ,, SPRZĄTANIE ŚWIATA’’

 Dnia 09.05.2019r. w naszym przedszkolu odbyła się akcja ,, Sprzątanie Świata”, by od najmłodszych lat uczyć dzieci zasad dbania o środowisko.

(więcej…)

KRASNOLUDKI ,, KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY”

\Nasze maluszki wzięły udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym ,, Kubusiowi Przyjaciele Natury”.

(więcej…)

Dzień Flagi Narodowej”

,, Dzień Flagi Narodowej”

„Czerwień to miłość, biel serce czyste,

piękne są nasze barwy ojczyste”.

(więcej…)

Krasnoludki w Tężni Solankowej

1. Wycieczka do tężni solankowej

      W kwietniu dzieci z grupy Krasnoludki wybrały się na wycieczkę do tężni solankowej mieszczącej się w Parku Wodnym w Siedlcach. Jest to miejsce, w którym dzieci miło spędziły czas, bawiąc się i integrując, a przy tym jednocześnie korzystać z walorów zdrowotnych tego miejsca.

(więcej…)

Krasnoludki pierwszy raz w kinie!

15 marca Krasnoludki uczestniczyły w wycieczce do kina. Dla większości dzieci była to pierwsza wizyta w kinie oraz pierwsza wycieczka dużym autokarem.

(więcej…)

Eksperymenty Krasnoludków

W ostatnim czasie jednymi z ulubionych zajęć Krasnali są eksperymenty! Dzieci uwielbiają odkrywać!

(więcej…)

Bal karnawałowy w Krasnoludkach

18 lutego sala Krasnoludków zamieniła się w karnawałową bajkę! Dzieci miały okazję przebrać się za swoje ulubione postacie z bajek i kreskówek.

(więcej…)

Dzień Babci i Dziadka w Krasnoludkach

28 stycznia w grupie Krasnoludki odbyła się niezwykle ważna uroczystość „Dzień Babci i Dziadka”. Dzieci z dumą wystąpiły przed szeroko zgromadzoną publicznością.

(więcej…)

Jasełka w Krasnoludkach

W styczniu w grupie Krasnoludki odbyła się bardzo ważna uroczystość- Jasełka. Dzieci przygotowały piękne przedstawienie dla swoich rodziców.

(więcej…)

Akcja Góra Grosza!

PODSUMOWANIE AKCJI ,, GÓRA GROSZA”

Jak co roku wszystkie grupy z naszego przedszkola włączyły się w akcję ,, Góra Grosza” Dzięki szlachetności naszych małych przedszkolaków udało się nam uzbierać  prawie 18 kg groszy. (więcej…)

Krasnoludki na Koncercie Świątecznym!

18 stycznia Krasnoludki zostały zaproszone przez Zespół Szkół Muzycznych w Siedlcach na koncert świąteczny.

(więcej…)

Pyszne pierniczki w wykonaniu Krasnoludków!

Tuż przed świętami Krasnoludki miały okazje samodzielnie wykonać pyszne pierniczki. Każde dziecko miało w tym swój mały udział. Jedne dzieci dzielnie wsypywały składniki, drugie mieszały, a każde z nich mogło wykroić foremką swój ulubiony kształt. (więcej…)

Piękna nasza Polska cała- sukces Krasnoludków!

Konkurs„Piękna Nasza Polska Cała” został rozstrzygnięty.  Jesteśmy bardzo dumni, gdyż Alicja Kosieradzka z grupy Krasnoludki zajęła II miejsce! To ogromne wyróżnienie i niesamowity sukces ! (więcej…)

Dzień pluszowego misia w Krasnalach!

Z okazji Dnia Pluszowego Misia w grupie Krasnoludki dzieci mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia ze swoimi ulubionymi pluszakami! (więcej…)

Krasnoludki pomagają ptaszkom przetrwać zimę!

W pewien mroźny poranek przedszkolaki z grupy Krasnoludki wyruszyły na specjalną misję. (więcej…)

Krasnoludki ubierają choinkę

W środowe popołudnie dzieci z grupy Krasnoludki wspólnie ze swoimi paniami ubierały choinkę. Każde dziecko mogło wybrać sobie ozdobę świąteczną i zawiesić ją na gałązkach. (więcej…)

Mikołajki w Krasnoludkach!

6 grudnia sala Krasnoludków rozbrzmiewała świątecznymi piosenkami i dzwonkami Mikołaja! (więcej…)

Pasowanie na Przedszkolaka w Krasnoludkach

16 listopada w grupie Krasnoludki obyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Dzieci po raz pierwszy miały okazję wystąpić przed swoimi rodzicami w roli przedszkolaków. Oprócz wspaniałych recytacji i pięknych piosenek na Krasnoludki czekał także pyszny tort! (więcej…)

Ciasteczka dla Mikołaja w wykonaniu Krasnoludków

 

(więcej…)

Finał akcji „Życzliwa zbiórka dla Burka!”

Przez prawie cały październik trwała w naszym przedszkolu zbiórka karmy dla zwierząt ze Stowarzyszenia ,, Zwierzoluby” z Siedlec. (więcej…)

Projekt „PIES” w Krasnoludkach

W przedostatnim tygodniu października w grupie Krasnoludki rozpoczęły się zajęcia metodą projektu. Celem projektu było zapoznanie dzieci z podstawowymi zasadami  opieki nad zwierzętami, zasadami wychowania psów oraz właściwego zachowania się wobec nich. (więcej…)

Dzień Przedszkolaka w Krasnoludkach!

Dnia 20.09.2018 w grupie,, Krasnoludków” odbyły się  obchody Dnia Przedszkolaka. Było to pierwsze święto ,, maluszków” w naszym przedszkolu. W naszej grupie  tradycyjnie i obowiązkowo powitał przedszkolaków Krasnal ,, Jaś”. (więcej…)