Motylki

Nasza piękna sala

Opiekują się nami Panie Ania Wiszniewska i Ania Chmielińska pedagogiem wspierającym jest Pani Ania Mazurek -Stańczuk

a oto aby było czysto w naszej sali dba Pani Kasia Radzikowska

Zobacz co robimy.

Archiwum

Motylki poznają swoje miasto

Dnia 5 listopada Motylki wybrały się na wycieczkę mającą na celu poznawanie najciekawszych zabytków Siedlec.

(więcej…)

4. Motylki pamiętają

W przeddzień 1 listopada przedszkolaki wybrały się na Cmentarz Centralny w Siedlcach, aby uczcić pamięć poległych dzieci i żołnierzy. Pamiętamy.

(więcej…)

Buenos Dias Espana! – zajęcia otwarte w Motylkach

W ramach realizacji programu własnego przedszkola „Podróże małe i duże” w październiku w grupie Motylki odbyły się zajęcia otwarte z rodzicami „Buenos dias Espana!”

(więcej…)

Projekt „marchewka” w Motylkach

W październiku w grupie Motylki odbyły się zajęcia prowadzone metodą projektu mające na celu promowania zdrowego stylu życia oraz pogłębienie wiedzy na temat marchewki.

(więcej…)

Spotkanie przedszkolaków z funkcjonariuszem Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach

8 października przedszkolaki z grup z sześciu grup (Czarodzieje, Gumisie, Muminki, Biedronki, Smerfy, Motylki) uczestniczyły w spotkaniu
z funkcjonariuszem Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach – sierżantem sztabowym Małgorzatą Mazurek. Tematem spotkania było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących szeroko rozumianego bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu i w domu. Dzieci odpowiadały na zadawane pytania, wykazały się wiedzą z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz podawały liczne przykłady niewłaściwego zachowania się na drodze. Przedszkolaki mogły porozmawiać
z naszym Gościem o pracy policjanta oraz obejrzały filmy edukacyjne przygotowane specjalnie dla małych odbiorców. Serdeczne podziękowania dla pani Małgorzaty Mazurek z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach.

(więcej…)

Motylki w parku

Dnia 1 października dzieci z grupy Motylki wybrały się na wycieczkę do parku miejskiego. Celem wycieczki była obserwacja zmian zachodzących
w przyrodzie oraz zbieranie darów jesieni. Park odkrył przed nami swe piękno,
a wspaniała pogoda dodatkowo sprzyjała przedszkolakom w obserwacjach, poszukiwaniach i zabawie. Podczas wycieczki zbieraliśmy najpiękniejsze kolorystycznie liście, żołędzie i kasztany, którymi przyozdobiliśmy nasz kącik przyrody.

(więcej…)