Projekt”Domowe Centrum Nauki EC1″

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z projektem „Domowe Centrum Nauki EC1”, przygotowanym z myślą o pomaganiu rodzicom dzieci w wieku przedszkolnym oraz z klas I-III SP w organizowaniu zajęć edukacyjnych w domach. W krótkich filmach prezentujemy możliwe do wykonania w mieszkaniach eksperymenty i zabawy rozwojowe. Dostęp do nich jest całkowicie bezpłatny.

Zwracamy się z prośbą o przekazanie informacji o tym projekcie rodzicom dzieci, które obecnie nie mogą korzystać z infrastruktury przedszkolnej i szkolnej. Aktualnie dostępnych jest już 16 filmów, wszystkie zgromadziliśmy pod linkiem:
https://www.centrumnaukiec1.pl/aktualnosci/domowe-centrum-nauki-i-techniki

Po powrocie sytuacji do względnej normalności zaprosimy zaś Państwa wraz z dziećmi do odwiedzenia naszego kompleksu osobiście. Mieścimy się w ścisłym centrum Łodzi, tuż obok dworca Łódź Fabryczna.

EC1 Łódź – Miasto Kultury jest instytucją kultury współprowadzoną przez Miasto Łódź oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Na terenie zrewitalizowanego kompleksu pierwszej łódzkiej elektrowni działają obecnie Planetarium EC1 oraz Centrum Nauki i Techniki EC1. Trwa budowa Strefy dla Dzieci, Centrum Komiksu i Narracji Interaktywnej oraz Narodowego Centrum Kultury Filmowej.

Prosimy przyjąć wyrazy wsparcia i życzenia jak najszybszego powrotu do normalnego funkcjonowania instytucji i życia prywatnego.

Z wyrazami szacunku
(-) Zespół EC1 Łódź – Miasto Kultury

e-mail: informacja@ec1lodz.pl
tel: +48 539 997 693