Puchatki

Nasza sala

Nasze panie to  Agnieszka Fiodorow i Agnieszka Szcześniak

oraz   pedagog wspierający  Ewa Celińska -Walendowicz
O porządek  w naszej sali dba pani Renata Olewińska a pomocą nauczycielki jest Pani Bożena Cielma

Galeria Puchatków

Zajęcia z pracownikiem ZUO

Dnia 13 lutego 2019r.grupę Puchatki odwiedziła Pani z ZUO, która przeprowadziła, krótki wykład na temat  segregacji odpadów.Dzieci były bardzo zainteresowane i brały aktywny udział w zajęciach.

(więcej…)

Warsztaty Makaronowe w grupie ,,Puchatki”.

14 stycznia 2019r. Warsztaty Makaronowe w grupie ,,Puchatki”.

 Akademia Małego Kuchcika to warsztaty kulinarne, które zostały zorganizowane przez Rodziców  z grupy ,,Puchatki”.

(więcej…)

Koncert kolęd

Dnia 17 stycznia o godz. 12.00 w Szkole Podstawowej nr 2 przy ulicy Szkolnej 2 w Siedlcach grupa ,,Puchatki” wzięła udział w koncercie „ Kolędy Pokoleń”. 

(więcej…)

Przedstawienie choinkowe dla Rodziców i z okazji Dnia Babci i Dziadka

Dnia 10.01.2019 r. dzieci z grupy ,,Puchatki” zaprezentowały rodzicom  przedstawienie choinkowe pt. ,,Ratujmy święta”. Mali aktorzy, stanęli na wysokości zadania z przejęciem odtwarzali swoje role. Przedszkolaki zachwyciły rodziców swoim występem.  Na koniec dzieci zostały obdarowane przez długo oczekiwanego gościa prezentami.

Dnia 21 stycznia 2019 roku odbyła się Uroczystość z Okazji Dnia Babci i Dziadka.
 Dla wspaniałych gości mali aktorzy przygotowali program artystyczny prezentując piękne przedstawienie pt. ,,Ratujmy święta” oraz recytując wiersze i śpiewając piosenki. Przedszkolaki z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Nie zabrakło także tradycyjnego „Sto lat!”. Po części oficjalnej dzieci wręczyły Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane upominki. Dalsza część spotkania upłynęła na miłych rozmowach przy poczęstunku przygotowanym przez rodziców. Święto Babci i Dziadka jest zawsze spotkaniem, oczekiwanym nie tylko przez dzieci, ale również przez wychowawczynie. Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za tak liczną obecność, a rodzicom za pomoc w zorganizowaniu tej uroczystości. Mamy nadzieję, że ten wyjątkowy dzień pełen radości i dumy, długo zostanie w pamięci dzieci oraz Babć i Dziadków.

(więcej…)

Zabawy na śniegu

Nareszcie zawitała do nas zima ze śniegiem i lekkim mrozem. Korzystając z jej uroku, postanowiliśmy pobawić się na śniegu w naszym ogrodzie przedszkolnym. Bawiliśmy się wesoło i radośnie.

(więcej…)

Projekt Edukacyjny „Kolęda” w Puchatkach

W dniach od 10.12.2018r. do 21.12.2018r.  w grupie ,,Puchatki” realizowany był projekt,,Kolęda”.

(więcej…)

Wycieczka do Siedlec

Dnia 08.11.2018r. ,,Puchatki wybrały się na wycieczkę po Siedlcach w celu lepszego poznania miasta (więcej…)

Wycieczka do Fabryki Bombek Fogiel i Manufaktury Cukierków w Warszawie

20 listopada 2018r. odbyła się wycieczka do Fabryki Bombek Fogiel i Manufaktury Cukierków w Warszawie zorganizowana przez Rodziców grupy ,,Puchatki”. (więcej…)

wycieczka na dworzec PKP

Dnia 13.09.2018r. dzieci z grupy,,Puchatki”odwiedziły Dworzec PKP w Siedlcach w celu przypomnienia zawodu kolejarza oraz charakteru pracy na kolei.   (więcej…)

Andrzejki w Puchatkach

Andrzejki to stara tradycja ludowa przekazywana z pokolenia na pokolenie. Według dawnych wierzeń ten dzień miał magiczną moc, gdyż uchylał wrota do nieznanej przyszłości. (więcej…)

Zabawa ,,Grypa w przedszkolu”

Dnia 29.11.2018r.Puchatki bawiły się wspólnie z paniami  w zabawę tematyczną ,,Grypa w przedszkolu”. (więcej…)

Pokaz mody

Dnia 27.11.2018r. odbył się pokaz mody w Puchatkach pt.,,Jak ubieramy się gdy robi się zimno”. Dzieci wspaniale zaprezentowały swoje kreacje. Nie zawiodła pomysłowość dzieci a nawet mogłaby być inspiracją dla projektantów mody. Na „wybiegu” świetnie spełnili się mali modele, którzy z gracją naśladowali znane modelki. Zabawa sprawiła dzieciom wiele radości.

(więcej…)

Dzień Pluszowego Misia

26 listopada 2018r. obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. (więcej…)

Warsztaty kulinarno – patriotyczne

22 października  grupa „Puchatki” wzięła udział warsztatach kulinarno – patriotycznych pod hasłem „Orzeł Biały” organizowanych przez Muzeum Regionalne w Siedlcach z okazji 100 – lecia rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. (więcej…)

Wycieczka do tężni solankowej

17 października  Puchatki wybrały się na wycieczkę do Tężni Solankowej jodowo – bromowej w Parku Wodnym w Siedlcach. (więcej…)

Projekt badawczy,,Komputer”.

Od dnia 08.10.2018r. do 19.10.2018r.w grupie ,,Puchatki” był realizowany projekt badawczy,,Komputer”. (więcej…)

Eliminacji XVIII edycji Spartakiady Sportowo-Rekreacyjnej Przedszkoli

Dnia 28 listopada drużyna składająca się z przedstawicieli  grup Elfów i Puchatków walczyła dzielnie w eliminacjach XVIII edycji Spartakiady Sportowo-Rekreacyjnej Przedszkoli. (więcej…)

Świętowanie 100 lat Niepodległości

Z okazji 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę (więcej…)

Puchatki na XVIII Integracyjnym Koncercie,,Ten Sam Świat” w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach.

Dnia 11.10.2018r. ,,Puchatki” „wystąpiły w XVIII Integracyjnym Koncercie,,Ten Sam Świat” w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach. (więcej…)

Puchatki na basenie

Dnia 18.10.2018r. ,,Puchatki” wybrały się na basen. (więcej…)