11 maja w grupie Smerfy odbyły się zajęcia otwarte z tematyki ekologicznej.

(więcej…)

12 maja w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty pt. ,, Szalony naukowiec”.

(więcej…)

W maju w grupie Smerfy realizowaliśmy projekt książka.

(więcej…)

W dniu 25 kwietnia obchodziliśmy w naszym przedszkolu dzień ziemi.

(więcej…)

Wybraliśmy się pooddychać dla zdrowia zmineralizowanym powietrzem .

(więcej…)

Co roku 21 marca witamy wiosnę i tym razem było tak samo.

(więcej…)

Jak co roku dzieci przedstawiły Dziadkom przepiękne przedstawienie.

(więcej…)

W dniu 10.01.2022. w  grupie Smerfy odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy  – niezwykłe wydarzenie, dostarczające dzieciom wielu pozytywnych przeżyć i radości.

(więcej…)

W dniu 17 stycznia braliśmy udział w warsztatach piernikowych.

 Dzieci z pomocą dorosłych miały okazję  wyrobić piernikowe ciasto a następnie rozwałkować i wykrawać pierniczki o różnym kształcie .

(więcej…)

15 października w ramach podsumowania projektu ,, Dynia” w Smerfach, odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców.

(więcej…)

W październiku przez całe dwa tygodnie realizowaliśmy projekt ,, Dynia”.

(więcej…)

W ostatnim czasie dzieci poznały zwyczaje zwierząt i ich sposoby przygotowania się do zimy.

(więcej…)

Mąka, sól , olej i woda  tylko tyle potrzeba, aby wyrobić  plastyczną masę solną.

(więcej…)

Tematykę jesienną rozpoczęliśmy wycieczką do lasu.

(więcej…)

W dniu 29 września 2021 roku odbyła się wycieczka do Julianówki. W wycieczce brały udział trzy grupy: „Smerfy”, „Elfy” i „Puchatki”.

(więcej…)

W dniu 21 września 2021 roku dzieci z grupy „Smerfy” uczestniczyły w warsztatach związanych z programem kulinarnym realizowanym w przedszkolu w roku szkolnym 2021/2022.

(więcej…)

Każdy powinien wiedzieć, że o zęby trzeba dbać.

(więcej…)

20 września – Dzień Przedszkolaka, to ważna data.

Święto to, zostało wprowadzone w 2013 roku z inicjatywy Rzecznika Praw Dziecka dla popularyzacji wychowania przedszkolnego i wzrostu jego znaczenia w świadomości społecznej.

(więcej…)

W związku z realizacją tematyki tygodniowej „Zimo baw się z nami” Smerfy były na placu zabaw gdzie ulepiły wraz z paniami ogromnego bałwana.

(więcej…)

Dzień 19 listopada pozostanie na długo w pamięci dzieci 3 letnich z grupy Smerfy. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – Pasowanie na Przedszkolaka.

(więcej…)

W dniach 19-23 października w grupie Smerfy realizowany był projekt „Pies”.

(więcej…)

9 styczniu w grupie Smerfy odbył się bal karnawałowy pod hasłem „Bal w Krainie Lodu”.

(więcej…)

12 grudnia 2019 r. dzieci z grup 6-latków (Motylki i Smerfy) wybrały się na wycieczkę do Urzędu Miasta w Siedlcach.

(więcej…)

W dniu grudni  przedszkolaki z grupy Smerfy uczestniczyły w spotkaniu w Miejskiej Bibliotece Publicznej z autorką książek dla dzieci panią Wiolettą Piasecką. 

(więcej…)

W dniu 3 grudnia grupa Smerfy uczestniczyła w warsztatach prowadzonych przez pracowników ZUO.

(więcej…)

W ramach realizacji programu „Podróże małe i duże” w dniach 4-8 listopada dzieci realizowały zadania poświęcone Polsce.

(więcej…)

8 października przedszkolaki z grup z sześciu grup (Czarodzieje, Gumisie, Muminki, Biedronki, Smerfy, Motylki) uczestniczyły w spotkaniu
z funkcjonariuszem Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach – sierżantem sztabowym Małgorzatą Mazurek. Tematem spotkania było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących szeroko rozumianego bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu i w domu. Dzieci odpowiadały na zadawane pytania, wykazały się wiedzą z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz podawały liczne przykłady niewłaściwego zachowania się na drodze. Przedszkolaki mogły porozmawiać
z naszym Gościem o pracy policjanta oraz obejrzały filmy edukacyjne przygotowane specjalnie dla małych odbiorców. Serdeczne podziękowania dla pani Małgorzaty Mazurek z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach.

(więcej…)

19 września dzieci z grupy Smerfy wyjechały na wycieczkę do sadu w miejscowości Doliwo. Sad prowadzony jest przez rodziców Mateusza, który zaprosił do siebie kolegów i koleżanki. Wycieczka była bardzo udana, dzieci oglądały sad jesienią, jadły zrywane przez siebie jabłka  a następnie na podwórku bawiły się i grały w piłkę. Pa zabawie odpoczywały i zjadły kiełbaski upieczone na ognisku. Panu Dariuszowi Miazga składamy serdeczne podziękowania za przejażdżkę po sadzie drewnianymi wagonikami, pani Anicie za przygotowany słodki poczęstunek.

(więcej…)

10 czerwca grupa Smerfy uczestniczyła w wycieczce do Krainy Iluzji w Mościskach. Dzieci zwiedzały park rozrywki z przewodnikiem. Program zwiedzania dostosowany był do wieku uczestników, koncentrował się na atrakcjach takich jak : Krzywa chata, labirynt,  kraina smoków itp. W czasie wolnym dzieci korzystały z karuzeli, kolejek szynowych, trampolin, placów zabaw.

(więcej…)

3 czerwca 2019 roku dzieci z grupy Elfy i Smerfy uczestniczyły w pikniku zorganizowanym w Mościbrodach pod hasłem „Dzień Dziecka z Indykiem”. W Pikniku przedszkolaki brały udział w koncercie pana Sprężynki, bawiły się na zjeżdżalniach, jedna z dziewczynek z grupy Elfy brała udział w warsztatach kulinarnych z kucharzem znanym z mediów Carlosem Gonzalez-Tejer. Impreza została przygotowana przez Polski Zwiazek Hodowców i producentów Drobiu.

(więcej…)

31 maja dzieci z grupy Smerfy i Elfy uczestniczyły w zajęciach prowadzonych przez żołnierzy z Oddziału Specjalnego Żandarmerii Wojskowej z Mińska Mazowieckiego. Przedszkolaki poznały umundurowanie żołnierzy, wyposażenie oraz pojazdy zmechanizowane będące na wyposażeniu wojsk Żandarmerii. Dzieci świetnie się bawiły, uczestniczyły w pokazie musztry, zabawach i konkursach z nagrodami prowadzonych przez żołnierzy. Dodatkowa atrakcją był przejazd samochodem wojskowym oraz zabawa w wojsko. Wizyta żołnierzy z Żandarmerii Wojskowej  możliwa była dzięki zaangażowaniu tatusiów z grupy Smerfy a zwłaszcza pana Grzegorza Rysia.

(więcej…)

  28 lutego 2018 r. w grupie Smerfy odbył się bal karnawałowy, w którym uczestniczyły przedszkolaki pięknie przebrane w stroje karnawałowe. Dzieci wspaniale się bawiły przy muzyce mechanicznej.  Odbyło się też przyjęcie podczas którego dominowały pączki i faworki  oraz liczne smakołyki przygotowane przez rodziców.

(więcej…)

Dnia 6 grudnia oprócz wizyty Świętego Mikołaja w przedszkolu, w sali grupy Motylki gościł magik, pan Mariusz Dmowski – tatuś naszej Małgosi. (więcej…)

Dnia 19.czerwca grupa Smerfy wybrała się na wycieczkę do „Ziołowego Zakątka” . (więcej…)

6 lutego 2018 roku dzieci z grupy Smerfy uczestniczyła w Balu Karnawałowym, który odbył się w Biardach. (więcej…)

Uroczystość Jasełek w tym roku wpisała się do kalendarza uroczystości organizowanych w naszym przedszkolu. (więcej…)

08.12.2017r. w ramach prezentu mikołajkowego Smerfy wybrały się do Cichej Stanicy nad siedleckim Zalewem na warsztaty kulinarne. (więcej…)

Dnia 16.03.2017 w ramach realizacji programu Bawimy się teatr w grupie Smerfy (więcej…)