Smerfy – Archiwum

Smerfy na wycieczce na Farmie Iluzji

10 czerwca grupa Smerfy uczestniczyła w wycieczce do Krainy Iluzji w Mościskach. Dzieci zwiedzały park rozrywki z przewodnikiem. Program zwiedzania dostosowany był do wieku uczestników, koncentrował się na atrakcjach takich jak : Krzywa chata, labirynt,  kraina smoków itp. W czasie wolnym dzieci korzystały z karuzeli, kolejek szynowych, trampolin, placów zabaw.

(więcej…)

Elfy i Smerfy na „Dniu dziecka z Indykiem ” w Mościbrodach

3 czerwca 2019 roku dzieci z grupy Elfy i Smerfy uczestniczyły w pikniku zorganizowanym w Mościbrodach pod hasłem „Dzień Dziecka z Indykiem”. W Pikniku przedszkolaki brały udział w koncercie pana Sprężynki, bawiły się na zjeżdżalniach, jedna z dziewczynek z grupy Elfy brała udział w warsztatach kulinarnych z kucharzem znanym z mediów Carlosem Gonzalez-Tejer. Impreza została przygotowana przez Polski Zwiazek Hodowców i producentów Drobiu.

(więcej…)

Za mundurem przedszkolaki sznurem

31 maja dzieci z grupy Smerfy i Elfy uczestniczyły w zajęciach prowadzonych przez żołnierzy z Oddziału Specjalnego Żandarmerii Wojskowej z Mińska Mazowieckiego. Przedszkolaki poznały umundurowanie żołnierzy, wyposażenie oraz pojazdy zmechanizowane będące na wyposażeniu wojsk Żandarmerii. Dzieci świetnie się bawiły, uczestniczyły w pokazie musztry, zabawach i konkursach z nagrodami prowadzonych przez żołnierzy. Dodatkowa atrakcją był przejazd samochodem wojskowym oraz zabawa w wojsko. Wizyta żołnierzy z Żandarmerii Wojskowej  możliwa była dzięki zaangażowaniu tatusiów z grupy Smerfy a zwłaszcza pana Grzegorza Rysia.

(więcej…)

Warsztaty mikołajkowe w Tricolandii

Bal karnawałowy w Smerfach

  28 lutego 2018 r. w grupie Smerfy odbył się bal karnawałowy, w którym uczestniczyły przedszkolaki pięknie przebrane w stroje karnawałowe. Dzieci wspaniale się bawiły przy muzyce mechanicznej.  Odbyło się też przyjęcie podczas którego dominowały pączki i faworki  oraz liczne smakołyki przygotowane przez rodziców.

(więcej…)

Czary mary na Mikołajki

Dnia 6 grudnia oprócz wizyty Świętego Mikołaja w przedszkolu, w sali grupy Motylki gościł magik, pan Mariusz Dmowski – tatuś naszej Małgosi. (więcej…)

Smerfy w Ziołowym Zakątku

Dnia 19.czerwca grupa Smerfy wybrała się na wycieczkę do „Ziołowego Zakątka” . (więcej…)

Smerfy na balu karnawałowym w Biardach

6 lutego 2018 roku dzieci z grupy Smerfy uczestniczyła w Balu Karnawałowym, który odbył się w Biardach. (więcej…)

Jasełka w Smerfach

Uroczystość Jasełek w tym roku wpisała się do kalendarza uroczystości organizowanych w naszym przedszkolu. (więcej…)

Smerfy na zajęciach w tężni solankowej

Smerfy na zajęciach w tężni solankowej (więcej…)

Smerfowa pizza

08.12.2017r. w ramach prezentu mikołajkowego Smerfy wybrały się do Cichej Stanicy nad siedleckim Zalewem na warsztaty kulinarne. (więcej…)

Zajęcia otwarte

Dnia 16.03.2017 w ramach realizacji programu Bawimy się teatr w grupie Smerfy (więcej…)

Dzień Babci i Dziadka

 

Spotkanie z Mikołajem

 

Pasowanie na przedszkolaka

Dzień z życia Smerfów

 

Nasze leżakowanie