Smerfy – Archiwum

Zimo baw się z nami

W związku z realizacją tematyki tygodniowej „Zimo baw się z nami” Smerfy były na placu zabaw gdzie ulepiły wraz z paniami ogromnego bałwana.

(więcej…)

Pasowanie na Przedszkolaka w grupie Smerfy

Dzień 19 listopada pozostanie na długo w pamięci dzieci 3 letnich z grupy Smerfy. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – Pasowanie na Przedszkolaka.

(więcej…)

Projekt – pies

W dniach 19-23 października w grupie Smerfy realizowany był projekt „Pies”.

(więcej…)

Bal karnawałowy w grupie Smerfy

9 styczniu w grupie Smerfy odbył się bal karnawałowy pod hasłem „Bal w Krainie Lodu”.

(więcej…)

Spotkanie z prezydentem Siedlec

12 grudnia 2019 r. dzieci z grup 6-latków (Motylki i Smerfy) wybrały się na wycieczkę do Urzędu Miasta w Siedlcach.

(więcej…)

Spotkanie Smerfów z autorką książek dla dzieci panią Wiolettą Piasecką.

W dniu grudni  przedszkolaki z grupy Smerfy uczestniczyły w spotkaniu w Miejskiej Bibliotece Publicznej z autorką książek dla dzieci panią Wiolettą Piasecką. 

(więcej…)

Warsztaty z ZUO

W dniu 3 grudnia grupa Smerfy uczestniczyła w warsztatach prowadzonych przez pracowników ZUO.

(więcej…)

Smerfy poznają zabytki Siedlec

W ramach realizacji programu „Podróże małe i duże” w dniach 4-8 listopada dzieci realizowały zadania poświęcone Polsce.

(więcej…)

Spotkanie przedszkolaków z funkcjonariuszem Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach

8 października przedszkolaki z grup z sześciu grup (Czarodzieje, Gumisie, Muminki, Biedronki, Smerfy, Motylki) uczestniczyły w spotkaniu
z funkcjonariuszem Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach – sierżantem sztabowym Małgorzatą Mazurek. Tematem spotkania było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących szeroko rozumianego bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu i w domu. Dzieci odpowiadały na zadawane pytania, wykazały się wiedzą z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz podawały liczne przykłady niewłaściwego zachowania się na drodze. Przedszkolaki mogły porozmawiać
z naszym Gościem o pracy policjanta oraz obejrzały filmy edukacyjne przygotowane specjalnie dla małych odbiorców. Serdeczne podziękowania dla pani Małgorzaty Mazurek z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach.

(więcej…)

Smerfy w sadzie

19 września dzieci z grupy Smerfy wyjechały na wycieczkę do sadu w miejscowości Doliwo. Sad prowadzony jest przez rodziców Mateusza, który zaprosił do siebie kolegów i koleżanki. Wycieczka była bardzo udana, dzieci oglądały sad jesienią, jadły zrywane przez siebie jabłka  a następnie na podwórku bawiły się i grały w piłkę. Pa zabawie odpoczywały i zjadły kiełbaski upieczone na ognisku. Panu Dariuszowi Miazga składamy serdeczne podziękowania za przejażdżkę po sadzie drewnianymi wagonikami, pani Anicie za przygotowany słodki poczęstunek.

(więcej…)

Smerfy na wycieczce na Farmie Iluzji

10 czerwca grupa Smerfy uczestniczyła w wycieczce do Krainy Iluzji w Mościskach. Dzieci zwiedzały park rozrywki z przewodnikiem. Program zwiedzania dostosowany był do wieku uczestników, koncentrował się na atrakcjach takich jak : Krzywa chata, labirynt,  kraina smoków itp. W czasie wolnym dzieci korzystały z karuzeli, kolejek szynowych, trampolin, placów zabaw.

(więcej…)

Elfy i Smerfy na „Dniu dziecka z Indykiem ” w Mościbrodach

3 czerwca 2019 roku dzieci z grupy Elfy i Smerfy uczestniczyły w pikniku zorganizowanym w Mościbrodach pod hasłem „Dzień Dziecka z Indykiem”. W Pikniku przedszkolaki brały udział w koncercie pana Sprężynki, bawiły się na zjeżdżalniach, jedna z dziewczynek z grupy Elfy brała udział w warsztatach kulinarnych z kucharzem znanym z mediów Carlosem Gonzalez-Tejer. Impreza została przygotowana przez Polski Zwiazek Hodowców i producentów Drobiu.

(więcej…)

Za mundurem przedszkolaki sznurem

31 maja dzieci z grupy Smerfy i Elfy uczestniczyły w zajęciach prowadzonych przez żołnierzy z Oddziału Specjalnego Żandarmerii Wojskowej z Mińska Mazowieckiego. Przedszkolaki poznały umundurowanie żołnierzy, wyposażenie oraz pojazdy zmechanizowane będące na wyposażeniu wojsk Żandarmerii. Dzieci świetnie się bawiły, uczestniczyły w pokazie musztry, zabawach i konkursach z nagrodami prowadzonych przez żołnierzy. Dodatkowa atrakcją był przejazd samochodem wojskowym oraz zabawa w wojsko. Wizyta żołnierzy z Żandarmerii Wojskowej  możliwa była dzięki zaangażowaniu tatusiów z grupy Smerfy a zwłaszcza pana Grzegorza Rysia.

(więcej…)

Warsztaty mikołajkowe w Tricolandii

Bal karnawałowy w Smerfach

  28 lutego 2018 r. w grupie Smerfy odbył się bal karnawałowy, w którym uczestniczyły przedszkolaki pięknie przebrane w stroje karnawałowe. Dzieci wspaniale się bawiły przy muzyce mechanicznej.  Odbyło się też przyjęcie podczas którego dominowały pączki i faworki  oraz liczne smakołyki przygotowane przez rodziców.

(więcej…)

Czary mary na Mikołajki

Dnia 6 grudnia oprócz wizyty Świętego Mikołaja w przedszkolu, w sali grupy Motylki gościł magik, pan Mariusz Dmowski – tatuś naszej Małgosi. (więcej…)

Smerfy w Ziołowym Zakątku

Dnia 19.czerwca grupa Smerfy wybrała się na wycieczkę do „Ziołowego Zakątka” . (więcej…)

Smerfy na balu karnawałowym w Biardach

6 lutego 2018 roku dzieci z grupy Smerfy uczestniczyła w Balu Karnawałowym, który odbył się w Biardach. (więcej…)

Jasełka w Smerfach

Uroczystość Jasełek w tym roku wpisała się do kalendarza uroczystości organizowanych w naszym przedszkolu. (więcej…)

Smerfy na zajęciach w tężni solankowej

Smerfy na zajęciach w tężni solankowej (więcej…)

Smerfowa pizza

08.12.2017r. w ramach prezentu mikołajkowego Smerfy wybrały się do Cichej Stanicy nad siedleckim Zalewem na warsztaty kulinarne. (więcej…)

Zajęcia otwarte

Dnia 16.03.2017 w ramach realizacji programu Bawimy się teatr w grupie Smerfy (więcej…)

Dzień Babci i Dziadka

 

Spotkanie z Mikołajem

 

Pasowanie na przedszkolaka

Dzień z życia Smerfów

 

Nasze leżakowanie