Wycieczka do Warszawy

Dnia 18 października dzieci z grupy Elfy wybrały się na wycieczkę do stolicy. Odwiedziły teatr muzyczny Roma oraz Centrum Nauki Kopernik.

W teatrze Roma dzieci obejrzały spektakl pt,, Adonis ma gościa”. Akcja spektaklu rozgrywa się w… klatce dla ptaków. Zamieszkuje ją pewna zadufana w sobie papuga, która nie tylko nic nie wie o otaczającym świecie, ale też zupełnie się nim nie interesuje. Sytuacja ulega zmianie, kiedy do jej spokojnego królestwa trafia niespodziewany gość – ptak, który o prawdziwym życiu wie wszystko…

Ich spotkanie to zderzenie dwóch różnych charakterów i wizji świata, dlatego jest tak zabawne, ale i pouczające. Przedstawienie obfitowało w niespodzianki inscenizacyjne i angażowało publiczność do wspólnego śpiewania.

Po spektaklu wybraliśmy się do Centrum Nauki Kopernik – miejsca, gdzie czekało na dzieci wiele atrakcji pobudzających wyobraźnię i ciekawość.

W Centrum Nauki Kopernik dzieci miały dużą przestrzeń stymulującą je do nieskrępowanego eksperymentowania oraz pełną wolność w odkrywaniu świata, angażując wszystkie swoje zmysły. Wycieczka była bardzo atrakcyjna, dająca dzieciom wiele niesamowitych przeżyć.