II Konkurs Dziecięcych Talentów: Polskie Radio Dzieciom

Przesyłamy Państwu kolejną propozycję na tan trudny czas. Może wśród naszych dzieci ujawni się jakiś talent.Spróbujcie!!!

Drodzy Nauczyciele, Rodzice i Dzieci,

Jak już wiecie trwa II Konkurs Dziecięcych Talentów Polskiego Radia Dzieciom. Dzieci, które jeszcze nie zdążyły się zgłosić mają na to szansę, ponieważ Polskie Radio Dzieciom wydłużyło termin przyjmowania zgłoszeń do 7 czerwca !

Przypominam, że nagrodą jest udział w uroczystym koncercie finałowym oraz nagranie płyty „Głosem Dziecka vol. 2″.

Zwracam się z prośbą o udostępnienie informacji na Facebooku Placówki oraz o przekazanie jej Rodzicom.

W załączniku i poniżej informacja prasowa oraz grafika.

Więcej informacji, formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu: konkurstalentow.polskieradio.pl

Dziękuję za dotychczasowe posty i emaileJ

pozdrawiam

Justyna Szczurko

Główny Specjalista

tel. 508 011 335

e-mail: justyna.szczurko@polskieradio.pl

————————————————————-

Polskie Radio S.A.   •   Agencja Promocji

al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa

II KONKURS DZIECIĘCYCH TALENTÓW: POLSKIE RADIO DZIECIOM PRZEDŁUŻA TERMIN PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ DO 7 CZERWCA

Polskie Radio Dzieciom ma dobrą wiadomość dla wszystkich młodych artystów: termin przyjmowania zgłoszeń w II Konkursie Dziecięcych Talentów został wydłużony do 7 czerwca! Dzieci, które uwielbiają śpiewać, recytować wiersze, marzą o nagraniu płyty w profesjonalnym studiu i występie na scenie przed publicznością mogą się zgłaszać przesyłając swoje recytacje lub piosenki. Laureatami pierwszej odsłony wydarzenia byli m.in. Aleksandra Brzuszkiewicz, Aleksandra Kędra, Staś Kukulski i Eryk Waszczuk. Konkurs odbywa się etapowo, a jego finałem będzie uroczysty koncert laureatów i wydanie płyty „Głosem Dziecka vol. 2″.

cid:image002.jpg@01D62DE4.01DB9710

Polskie Radio Dzieciom po zeszłorocznym sukcesie wydarzenia, wiosną tego roku ogłosiło II Konkurs Dziecięcych Talentów, by ponownie zaprosić swoich najmłodszych słuchaczy do udziału w wydarzeniu, którego celem jest odkrywanie i promocja utalentowanych dzieci.

Zadanie konkursowe polega na zaśpiewaniu dowolnego utworu muzycznego lub wyrecytowaniu wiersza. Nagrodą jest udział w uroczystym koncercie finałowym oraz nagranie płyty wydanej nakładem Agencji Muzycznej Polskiego Radia. 

Aby przesłać zgłoszenie, należy do 7 czerwca wypełnić elektroniczny formularz dostępny pod tym adresem i załączyć plik audio z nagraniem, trwającym nie dłużej niż cztery minuty. Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

​Młodzi twórcy zainteresowani udziałem w konkursie mają do wyboru trzy grupy wiekowe: do lat 6, 7-9 lat i 10-13 lat oraz trzy kategorie: piosenka polska, dziecięca piosenka zagraniczna (dla dzieci, których jeden z opiekunów jest obcokrajowcem) i wiersz. Wyniki I etapu konkursu ogłoszone zostaną na stronie wydarzenia 22 czerwca br.

W ubiegłym roku spośród blisko 700 zgłoszeń jury wybrało 28 laureatów. Gościem specjalnym gali finałowej była Natalia Kukulska, zasiadająca również w jury konkursu. Artystce na scenie towarzyszył kompozytor i gitarzysta jazzowy Marek Napiórkowski

Już w najbliższy piątek 22 maja, ukaże się dwupłytowy album „Głosem Dziecka vol. 1”, nagrany z udziałem laureatów konkursu z ubiegłego roku, w tym m.in. z Aleksandrą Brzuszkiewicz, Oliwią Golańską, Aleksandrą Kędrą, Stasiem Kukulskim, Massimiliano Peraltą i Erykiem Waszczukiem. Wydawcą płyty jest Agencja Muzyczna Polskiego Radia.

? Więcej informacji na stronie oraz na profilu Polskiego Radia Dzieciom na Facebooku.
? Grafiki i animacja do pobrania.

***

Przypomnijmy, że każdego tygodnia Polskie Radio Dzieciom emituje ponad 100 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik. Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! Dostępna w internecie szczegółowa ramówka pozwoli rodzicom na dokładne zaplanowanie dnia razem z Polskim Radiem Dzieciom!

cid:image003.jpg@01D62DE4.01DB9710

Z pozdrowieniami

Kaja Zemła
Starszy specjalista ds. public relations
kaja.zemla@polskieradio.pl
tel. + 48 22 645 55 02 • tel. kom. + 48 735 993 777
————————————————————-
Polskie Radio S.A. • Agencja Promocji
al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa
www.polskieradio.pl
cid:cebfc91c-c11a-4e98-a8cf-d6b5559b3def